Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Wszystkim dziewczynom moc buziaków od chłopaków!

2013-03-11 12:53:24 (ost. akt: 2013-03-11 12:55:21)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły8 marca chłopcy ze SP w Stożnem stanęli na wysokości zadania. Opracowali i przygotowali, pod kierunkiem opiekunki SU Barbary Łukaszewicz, wspaniałą część artystyczną.

Z ogromnym zaangażowaniem i humorem wprowadzili nas w świat relacji damsko- męskich. Zaśpiewali i zatańczyli do popularnych ostatnio przebojów.

Wszystkie zgromadzone panie: maleńkie- przedszkolne, szkolne i te nieco starsze: mamy, panie nauczycielki, były zachwycone i rozbawione programem na ich cześć. Artyści zostali nagrodzeni hucznymi brawami. Nie zabrakło oczywiście kwiatów i słodkiego poczęstunku.

Dodatkową atrakcją uroczystości była niespodziewana wizyta strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olecku. Panowie złożyli życzenia paniom i wręczyli dyplomy oraz nagrody: Nikoli Giedrojć, Oli Sznel z kl. IV i Rafałowi Zarzeckiemu z kl. V. Ich prace zostały wyróżnione w konkursie plastycznym „Zapobiegajmy Pożarom” na szczeblu powiatu oleckiego i zakwalifikowane do konkursu na szczeblu wojewódzkim w Olsztynie.
Uczniowie SP w Stożnem

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages