Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Znakomita zabawa podczas I Familiady w Kowalach Oleckich

2013-06-03 16:49:23 (ost. akt: 2013-06-03 16:51:18)

Autor zdjęcia: Zbigniew Sieńko

W niedzielę, 2 czerwca na stadionie w Kowalach Oleckich odbyła się I Kowalska Familiada, w której udział wzięli mieszkańcy gminy. Celem imprezy była popularyzacja aktywnego wypoczynku oraz rozmaitych dyscyplin sportowych zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.

Uczestnikom I Kowalskiej Familiady zapewniono moc atrakcji, podczas których mogli oni nie tylko sprawdzić stan kondycji fizycznej i wziąć udział w konkurencjach sportowych, ale także wykazać się umiejętnościami plastycznymi, wokalnymi i tanecznymi.

Oprócz indywidualnych konkurencji sportowych, odbyły się także rozgrywki rodzinne, 
w których uczestniczyły całe rodziny. Poza tym na stadionie rozegrany został mecz piłkarski synowie kontra ojcowie, który zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść drużyny synów. Laureaci poszczególnych konkurencji, oprócz pamiątkowych medali, otrzymali także drobne upominki.

Podczas I Kowalskiej Familiady odbył się także festiwal piosenki sportowo-wakacyjnej, podczas którego uczestnicy imprezy mogli wykazać się umiejętnościami wokalnymi oraz pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy tanecznej „Na Maxa”. Poza tym utworzone zostało artystyczne atelier, gdzie malowano twarze i rysowano portrety. Dodatkową atrakcją podczas festynu były dmuchane zabawki, trampolina oraz zjeżdżalnia.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Kowaliki”, Uczniowski Klub Sportowy „Kowalak” oraz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Rekreacji „Kowalak”.
Zbigniew Sieńko

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages