Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Mieszkańcy Stożnego bawili się na pikniku rodzinnym

2013-07-29 15:32:16 (ost. akt: 2013-07-29 15:39:52)

Autor zdjęcia: Karol Czerwiński

W sobotę, 27 lipca na boisku w Stożnem odbył się sportowy piknik rodzinny, w którym aktywny udział wzięły dzieci oraz dorośli ze Stożnego oraz z pobliskich miejscowości. Celem imprezy sportowej była popularyzacja pośród uczestników zabawy sportu, aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Imprezie sportowo-rekreacyjnej patronowało hasło: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, w związku z powyższym tego dnia nie mogło zabraknąć rozmaitych konkurencji sportowych skierowanych zarówno do indywidualnych uczestników, jak i całych rodzin.

Konkurencje indywidualne odbyły się z podziałem na poszczególne kategorie wiekowe. Biorącym w nich udział zawodnikom nie zabrakło determinacji i woli walki.

W konkurencji bieg w worku na najwyższym stopniu podium stanęli Kacper Jaworski oraz Kamil Grabowski, drugie miejsce w rywalizacji zajęli Bartek Giedrojć oraz Dawid Hryczko, zaś na trzecim miejscu uplasowali się Cyprian Giedrojć i Damian Maciejewski.

W konkurencji hokej na trawie pierwsze miejsce zajęli Kacper Jaworski oraz Tomasz Grabowski, drugie miejsce przypadło w udziale Zuzannie Nalewajko i Kamilowi Grabowskiemu, zaś trzecie – Patrycji Iwanickiej oraz Julii Nalewajko.

W slalomie z przeszkodami najlepszy czas uzyskali Kacper Jaworski oraz Damian Maciejewski, drugie miejsce przypadło w udziale Zosi Kozłowskiej i Kamilowi Grabowskiemu, zaś trzecie – Wiktorii Jaworskiej oraz Dawidowi Hryczko.

W rzucie pluszakiem pierwsze miejsce zajęli Tomasz Grabowski oraz Kacper Jaworski, na drugim miejscu uplasowali się Dawid Hanc i Kamil Grabowski, zaś na trzecim - Wiktoria Małach, Jakub Okrągły, Jakub Sawicki, Cyprian Giedrojć oraz Damian Maciejewski.

Następnie rozegrane zostały konkurencje drużynowe, w których najlepszą okazała się być drużyna o nazwie Blondasy, na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej uplasowała się drużyna Jaworskich, zaś na trzecim – Giedrojciów oraz Kocic. Laureaci poszczególnych miejsc otrzymali medale.


Część sportowo-rekreacyjną zakończył mecz piłki nożnej synowie kontra ojcowie, któremu towarzyszyły duże emocje. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, o czym świadczy wynik 4:4. Obie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

Podczas pikniku rodzinnego odbyły się także warsztaty taneczne oraz konkurs wokalny. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko, na którym malowano twarze. Dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci było ognisko i słodki poczęstunek.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przez mieszkańców Stożnego przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej i Rekreacji „Kowalak”.
Zbigniew Sieńko

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages