Piątek, 19 lipca 2019. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Mikołajki w Gminnym Centrum Kultury w Kowalach Oleckich

2014-12-09 10:50:43 (ost. akt: 2014-12-09 10:56:46)

Autor zdjęcia: Archiwum GCK w Kowalach Oleckich

W sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Kowalach Oleckich odbyła się impreza mikołajkowa. Publiczność zobaczyła aktorskie, taneczne oraz muzyczne umiejętności młodzieży uczęszczającej na zajęcia artystyczne.

Podczas imprezy przed publicznością wystąpiły młodzieżowe grupy teatralne oraz taneczne. Dodatkową atrakcją był występ Magdy Burzyńskiej i Justyny Biśtygi, które tego dnia pochwaliły się swoimi wokalnymi umiejętnościami.

Najmłodsze dzieci zaprezentowały inscenizację pt. „W pustyni i w puszczy”, natomiast starsze grupy przedstawiły skecze kabaretowe z repertuaru najpopularniejszych polskich grup kabaretowych.

Pomiędzy występami aktorskimi mieliśmy okazję zobaczyć taneczne popisy w wykonaniu młodzieży, która zaprezentowała skomplikowane układy choreograficzne opracowane przez Justynę Biśtygę, instruktorkę tańca nowoczesnego.

Podczas imprezy gościnnie wystąpili także podopieczni Świetlicy Środowiskowej w Kowalach Oleckich, którzy pod opieką Barbary Kujałowicz przedstawili najpopularniejsze bajki.
- Imprezy takie jak ta są znakomitą okazją do zaprezentowania aktorskich, muzycznych i tanecznych umiejętności dzieci, które podczas prób i występów uczą się przełamywania strachu przed publicznymi występami. Zdobyte przez nie umiejętności z całą pewnością przydadzą im się w przyszłości – mówi Janina Szczęsna, animatorka kultury z Gminnego Centrum Kultury w Kowalach Oleckich.

Zbigniew Sieńko
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages