Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Picie wody to gimnastyka mózgu!

2015-03-30 10:00:41 (ost. akt: 2015-03-30 10:03:31)

Autor zdjęcia: Teresa Truchan

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich od dziewięciu lat realizowany jest edukacyjny program "Trzymaj formę"

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kowalach Oleckich od dziewięciu lat realizowany jest edukacyjny program "Trzymaj formę" pod patronatem Powiatowej Stacji Sanitarno –Epidemiologicznej w Olecku.

Podstawowym założeniem programu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej i ich rodzin poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety.

W przededniu pierwszego dnia wiosny 20 marca 2015 r. koło teatralne prowadzone przez panią Małgorzatę Koloszewską przygotowało przedstawienie pt. ,,Dentystyczna przygoda pewnej Baby –Jagi’’. Było ono bardzo pouczające, uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób powinniśmy się odżywiać, aby mieć piękny uśmiech i zdrowe zęby.

Następnie uczennice z klasy Va wraz koordynatorem projektu panią Sylwią Sosnowską częstowały wszystkich uczniów wodą z dodatkiem pietruszki, mięty i cytryny. W ten sposób organizatorzy chcieli zachęcić uczniów do spożywania wody i przypomnieć, jak ważną rolę odgrywa ona w codziennej diecie.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: tess

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages