Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Ślubowanie pierwszoklasistów w SP w Stożnem

2016-11-04 13:41:16 (ost. akt: 2016-11-04 13:50:50)

Autor zdjęcia: Archiwum SP w Stożnem

Uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Stożnem zdali swój pierwszy szkolny egzamin i zostali pasowani na pełnoprawnych uczniów.

Uroczystość odbyła się 27 października. Uczniów klasy I przywitała najpierw dyrektor szkoły Alina Kołpak. Następnie, pod czujnym okiem Barbary Łukaszewicz uczniowie zaprezentowali piękny występ artystyczny. Zaproszeni na tę imprezę goście: ksiądz proboszcz parafii Szarejki Krzysztof Wiśniewski, bibliotekarka Gminnego Centru Kultury Marianna Łazarska, nauczyciele, rodzice z Rady Rodziców, rodzice uczniów klasy I oraz ich starsi koledzy, stwierdzili, że pierwszaki są już gotowe wstąpić w szeregi braci uczniowskiej.

Dyrektor szkoły dokonała pasowania pierwszoklasistów na uczniów. Potem były same przyjemności: życzenia, upominki, poczęstunek oraz wspaniała zabawa przy muzyce.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i samych przyjemnych chwil spędzonych w szkole.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ten rodxic #2111151 | 83.9.*.* 11 lis 2016 21:57

  Nie wiem dlaczego mnie atakuje szybko? Czytam olecko.wm od kilku dobrych lat i naprawdę teraz szkoły i przedszkola się promują i to dobrze, cieszy mnie to. Chcę Cię jedynie uświadomić, że powinnaś wsłuchać się w głos polskich samorządów, wtóre cały czas podkreślają, że do oświaty dokładają bardzo duże pieniądze. No chyba, że Twoja gmina dostaje jakieś gratisy, możesz spytać o to w swojej gminie - będą musieli Ci odpowiedzieć. Bo jeśli okaże się że gmina dokłada to spytaj skąd bierze pieniądze, albo komu zabiera. W gminie Olecko dokładamy kosztem innych potrzeb, niestety tu pieniędzy na szkoły brakuje.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Do tego rodzica #2110287 | 46.215.*.* 10 lis 2016 18:06

   Aaa... to ty jesteś ten rodzic, co chce ją zlikwidować, nie uda ci się, szkoła żyje od zawsze, jak sięgnąć pamiecią. Małe szkoły zawsze istniały i będą istnieć, ty prędzej przeminiesz. Dziw się dalej, na szczęście są jeszcze odpowiednie władze, które mieć będą ostatnie zdanie. Tej akurat szkoły gmina nie musi się wstydzić, a utrzymuje ją nie za swoje .Amen.

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Ten rodzic #2109698 | 83.9.*.* 9 lis 2016 22:14

   Faktycznie szkoła źyje ale szkoda, że dopiero od września. No dodajmy, że tam jest chyba około 45 dzieci. A tak w ogóle to ilu było tych pierwszoklasistów? Wydaje się, że na zdjęciu widzę 2 lub 3 czyli można powiedzieć indywidualne nauczanie. No ale jeśli Gminę stać na taki luksus kasowy to znaczy, że pewnie na inne potrzeby tego mają kasę. Chociaż dziwi mnie , że takie szkoły jeszcze istnieją.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Rodzic #2109356 | 46.169.*.* 9 lis 2016 15:52

   Od września uczniowie SP w Stożnem zaprezentowali się 7 razy, fajnie, że szkoła żyje, a podobno chcą ją zlikwidować, chociaż przyrzekali co innego.

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages