Czwartek, 18 kwietnia 2019. Imieniny Apoloniusza, Bogusławy

Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece w Sokółkach

2016-11-30 15:32:38 (ost. akt: 2016-11-30 15:36:35)

Autor zdjęcia: Paulina Piotrowska

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie - Pluszowe Misie opanowały bibliotekę w Sokółkach. „Przybyły” ze swoimi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

25 listopada w bibliotece w Sokółkach dzieci z oddziału przedszkolnego i punktu przedszkolnego uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło ze swoim małym lub dużym przyjacielem – misiem.

Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w Krainie Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie.
Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach „Jadą, jadą misie”, „Dwa malutkie misie”.

Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji – zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, a także degustację miodu.

Dzień ten był pełen uśmiechu i wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: p89

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages