Sokólscy mistrzowie piłeczki celuloidowej.

2017-01-01 22:20:40(ost. akt: 2017-01-01 22:22:12)

Autor zdjęcia: Zespół Szkół w Sokółkach

W grudniu w Zespole Szkół w Sokółkach rozgrywano mecze turniejowe w tenisie stołowym. Mamy mistrza i mistrzynię celuloidowej piłeczki.
Tuż przed przerwą świąteczną został rozstrzygnięty Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Do rywalizacji stanęło 10 chłopaków i 5 dziewcząt. Po rozegraniu spotkań systemem każdy z każdym wyłoniono zwycięzców. Zwycięzca musiał wygrać dwa sety w meczu grane do 13pkt.

Wśród chłopców I miejsce zajął Dawid Litus, II miejsce Iwanicki Mateusz, a na III miejscu uplasował się Bartek Antczak.
Najlepszą tenisistką stołową w roku 2016/17 jest Aleksandra Iwanicka. II miejsce zajęła Karolina Szeraszewicz, a trzecia była Karolina Gąsiewska.

Finaliści gier singlowych otrzymali puchary wręczone przez panią w-ce dyrektor Dorotę Rydzewską.

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Sokółki