Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Diamentowe i Złote Gody w gminie Kowale Oleckie

2018-03-12 09:25:56 (ost. akt: 2018-03-12 10:21:56)

Autor zdjęcia: Archiwum USC w Kowalach Oleckich

Dziewięć par małżeńskich z gminy Kowale Oleckie otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.Odznaczeniami uhonorowani zostali: Alicja i Eugeniusz Adamowie, Teresa Julianna i Alfred Kawalowie, Eugenia i Jan Kosińscy, Marianna i Romuald Kozakiewiczowie, Stanisława i Jan Siłkowscy, Halina i Lech Kazimierz Sztolcowie, Maria i Romuald Węgliccy oraz Jadwiga Janina i Jan Łastowscy.

Państwo Janina i Stanisław Krzywodajciowie w bieżącym roku obchodzili jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego, zaś pozostałe pary świętowały 50-lecie zawarcia związku małżeńskiego.

Ceremonia wręczenia medali odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kowalach Oleckich. Uroczystego odznaczenia jubilatów dokonali: wójt Krzysztof Locman, przewodnicząca Rady Gminy Teresa Truchan, sekretarz Teresa Kołodzińska-Sieńko oraz kierownik USC Jolanta Guziewska.

Wójt oraz przewodnicząca Rady Gminy pogratulowali parom tak imponującego stażu i życzyli im jeszcze wielu jubileuszów pożycia małżeńskiego.

Nie kryjąc wzruszenia, pary małżeńskie dzieliły się swoimi przeżyciami i wspomnieniami ze wspólnie spędzonych lat. Jubilaci opowiedzieli o okolicznościach, w jaki się poznali, a także o wypracowanej przez siebie recepcie na zgodny i udany związek.
Źródło: USC Kowale Oleckie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages