Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Podziel się:

Podziel się:

XVI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o PUCHAR ks. PROBOSZCZA ROZEGRANY w SOKÓŁKACH

Tradycją stało się rozgrywanie turnieju parafialnego w piłkę nożną na sokólskim ORLIKu. To już szesnasty ras walczono o tytuł mistrza parafii.

29 maja 2017 roku, w promieniach słońca, po raz szesnasty na sokólskim boisku do rywalizacji o puchar ks. Proboszcza stanęła młodzież ze szkół podstawowych.
W turnieju brały udział drużyny mieszane ( trzy dziewczyny i trzech chłopców) z Cichego, Mazur i z Sokółek.
Mecze rozrywano 2x10 min., systemem "każdy z każdym".
W tegorocznych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Cichym odbierając ubiegłoroczny tytuł MISTRZA PARAFII drużynie z Sokółek. Na trzecim miejscy uplasowała się Szkoła Podstawowa z Mazur.

Wyniki meczów:
SP Sokółki - SP Cichy (2:4)
SP Cichy - SP Mazury (3:0)
SP Mazury - SP Sokółki (1:4)

Turniejowej rywalizacji towarzyszyła miła atmosfera współzawodnictwa, w ramach którego wyłoniono najlepszego bramkarza, którym okazał się Bartosz Jurewicz z SP Cichy oraz najskuteczniejszego zawodnika, Macieja Karpińskiego z Sokółek.
Puchary i statuetki tradycyjnie ufundował ks. proboszcz Parafii rzymskokatolickiej Matki Bożej Częstochowskiej Jarosław Stopko, a organizatorem był UKS "TROPS" z Sokółek.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: ;-) oraz opublikowany na portalu Kowale Oleckie: XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Księdza Proboszcza rozegrany w Sokółkach
Oceń artykuł:

(0)