Piątek, 19 lipca 2019. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Podziel się:

Podziel się:

Festynowo w Szkole Podstawowej w Cichym

Festyn w Szkole Podstawowej w Cichym łączy pokolenia. Wspólna zabawa na świeżym powietrzu z rodzicami - BEZCENNA.

2 czerwca wszyscy uczniowie naszej szkoły, wespół z aktywnymi rodzicami, świętowali swój dzień, Dzień Dziecka, uczestnicząc w grach i zabawach festynowych.
Ten dzień rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki przy dźwiękach muzyki po to, by bezpiecznie móc przystąpić do rywalizacji sportowej według zasad „fair play”.
Pokonywaliśmy między innymi sprawnościowy tor przeszkód, rzucaliśmy do celu, przenosiliśmy kuleczki śniadaniowe za pomocą słomki i nawlekaliśmy makaron na nitkę wykonując nietypową biżuterię. Każdy mógł pomalować sobie twarz w wymarzone wzory, a przybyli rodzice, wraz ze swoimi pociechami walczyli o tytuł festynowej Rodziny 2017r, który w tym roku przyznano Rodzinie Kardel obdarowując ją rodzinną grą rekreacyjną.
Nie obyło się bez pysznych i niezastąpionych przy takiej okazji kiełbasek pieczonych na ognisku.
Ukoronowaniem zabawy był wspólny mecz w „KWADRANTA”, w naszą ulubioną grę, bardzo emocjonalny i pełen pozytywnych emocji. 2 czerwca w Cichym nie było przegranych.
Pani dyrektor wszystkich obdarowała lodami, dyplomami i festynowymi upominkami, a najpracowitsi festynowicze i festynowiczki, którzy zebrali największą liczbę punktów w swojej kategorii wiekowej, otrzymali nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
Każdy ,wieczorem po dniu pełnym emocji, będzie mógł wspominać dzisiejszą zabawę przeglądając upominki i nagrody przyniesione dzisiaj do domu.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: ;-) oraz opublikowany na portalu Olecko: Festynowo w Szkole Podstawowej w Cichym
Oceń artykuł:

(0)