Niedziela, 21 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Podziel się:

Podziel się:

To już XII edycja MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU GIER I ZABAW REKREACYJNYCH w SOKÓŁKACH.

Integracja okolicznych szkół za przyczyną gier i zbaw rekreacyjnych zakończona sukcesem. W Szkole Podstawowej im. M.Konopnickiej w Sokółkach grano w "DWA OGNIE".

Dużą dawkę radości i pozytywnych emocji wywieźli z Sokółek uczestnicy Mikołajkowego Turnieju Gier i Zabaw Rekreacyjnych "W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH" rozegranego 14 grudnia 2017r w Sokółkach. Tegoroczna XII edycja to pokłon złożony w kierunku sprawnościowo-zwinnościowej zabawy rzutnej, w kierunku "DWÓCH OGNI".
Zaraz po przywitaniu gości przez Panią Dyrektor Zofię Bordzio, wylosowano kolejność gier i stało się jasne, że pierwszy mecz w systemie "każdy z każdym" rozegrają drużyny z Cichego i Kowali Oleckich, drugie spotkanie to Sokółki i Kowale Oleckie, a turniej zamykał mecz Cichy -Sokółki. Niestety na zawody nie stawiła się drużyna ze Stożnych.
Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Kowalach Oleckich, drugie miejsce - Szkoła Podstawowa w Sokółkach i na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy ze Szkoły podstawowej w Cichym.
Po dekoracji zwycięzców Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na przyszłoroczne rozgrywki, a uczestnicy zawodów rozegrali integracyjne spotkanie międzypodziałami szkół w "Zbijanego", gdzie po przeciwnych stronach linii rzutów stanęli chłopcy kontra dziewczęta. ... i tu nieważny był wynik, ważna była dobra zabawa, do której powrócimy za rok, w XIII edycji naszego Mikołajkowego Turnieju.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: ;-) oraz opublikowany na portalu Kowale Oleckie: Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw Rekreacyjnych w Sokółkach
Oceń artykuł:

(0)