Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Babci i Dzaidka w Sokółkach

Dnia 18 stycznia w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sokółkach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla szanownych gości przygotowano program artystyczny oraz słodki poczęstunek.

Uroczystość rozpoczęły przedszkolaki z oddziału i punktu przedszkolnego, które wystąpiły wcielając się w role babć i dziadków w inscenizacji pt. „Jak to z babcią i dziadkiem było”. Następnie wystąpili uczniowie klas 1-3. W przygotowanej części artystycznej nie mogło zabraknąć okolicznościowych wierszy, piosenek o babci i dziadku, gorących życzeń, a także tradycyjnego „Sto lat”. Wszyscy artyści byli podekscytowani występem, choć nie obyło się bez tremy. Jednak występ wypadł znakomicie, a zaproszeni goście nagrodzili gorącymi brawami małych artystów. Przygotowany program zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie. Po występach Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami i upominkami.
Pani dyrektor zaprosiła zaproszonych gości na kawę i słodki poczęstunek. Dzieci w tym czasie odwiedził Mikołaj i wręczył prezenty. Następnie odbyła się zabawa choinkowa. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale do ostatniej minuty.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Paulina Piotrowska oraz opublikowany na portalu Kowale Oleckie: Dzień Babci i Dziadka w Sokółkach
Oceń artykuł:

(0)